23 березня 2015 року відбулося засідання педагогічної ради з теми "Зростання професіоналізму вчителя в системі креативної освіти" Доповідь була підготовлена заступником директора з НВР Нікуліною Н.М., а виступаючі доповнили її доповідь, більш детально розкривши основні питання педради.
Були висвітлені питання: Використання інформаційно-комунікаційних технологій в навчально-виховному процесі. Інноваційні технології для розвитку творчого потенціалу учнів. Соціальне партнерство як один із найефективніших шляхів вирішення нагальних освітніх проблем. Формування громадянської свідомості, яка забезпечує адаптацію учнів до соціального середовища. Творчий звіт керівника МО вчителів російської мови і літератури. Сайт школи - інноваційний простір закладу. Про створення, розробку та апробацію авторської програми «Енергозбереження дітям».
Були створені ініціативні творчі групи з підготовки до проведення педагогічної ради, відповідальні підготували виступи за напрямками:
- Висоцька- Н.А., вчитель початкових класів - школа педагогічного успіху
- Габісова Н.М., директор щколи, вчитель математики - школа сучасних освітніх технологій
- Кривчикова М.О., вчитель початкових класів - школа сучасних освітніх технологій
- Іванова І.Б., заступник директора з ВР- школа соціального партнерства
- Сапожнікова Т.Г., вчитель української мови і літератури - школа громадянського становлення
- Кірієнко О.О., вчитель географії - школа професійного зростання
- Фурсова І.В., вчитель фізики - школа успіху
- Дубовик О.М.,заступник директора з НВР, вчитель української мови - сайти, блоги вчителів. Сайт школи.
Рішення засідання педагогічної ради від 23.03.2015
- Проналізувавши систему діяльності педагогічного колективу школи в 2010-2015 рр. над обласним науково-педагогічним проектом «Креативна освіта для розвитку інноваційної особистості», визначити її задовільною.
- Адміністрації школи: Продовжити інноваційну діяльність школи на рівні міста, області, регіону. Використовувати інформаційно-комунікаційні технології та засоби масової інформації для пропагування сучасних освітніх навчально-виховних технологій у педагогічній спільноті. Продовжити діяльність, направлену на підтримку та розвитку зв´язків соціального партнерства. Розробити програму розвитку навчального закладу на 2015-2020 н.р.
- Керівникам методичних об´єднань: На засіданнях шкільних методичних об´єднань обговорювати методичне впровадження новітніх освітніх технологій у навчально-виховний процес з метою підвищення результативності діяльності учнів. Створювати умови для професійного зростання педагогів через планування їх участі в проектній, дослідницькій, експериментальній діяльності.
- Класним керівникам: Скоригувати плани виховної роботи, включивши заходи, спрямовані на формування національної свідомості та почуття патріотизму. Використовувати потенціал соціального партнерства, спрямований на підтримку та розвиток інноваційної діяльності класного колективу.
|