Українська мрія - єдність, свобода і незалежність. Основа державності, якої споконвіку намагалися позбавити цю прекрасну частину земель всі її так звані сусіди прикриваючись «високими» інтересами, час від часу набувала цілком ясні обриси. Так сталося і на початку 1918-го. У цей січневий місяць у запалі революційних змін була створена Українська Народна Республіка, відома як УНР. Більш того на тих територіях, які входили до складу колись потужної Австро-Угорської імперії, була утворена ЗУНР - Західноукраїнська Народна Республіка. Вже до кінця року, в грудні 1918-го у Фастові, з гарячим бажанням втілити українську мрію в реалії, лідерам цих двох держав вдалося підписати своєрідний поєднувальний договір. Цей договір увійшов в нашу сучасну історію як «Акт злуки» і 22-го січня 1919-го року він був публічно оприлюднений в Київській столиці на знаменитій Софійській площі.
У рамках святкування Дня Соборності цього року у школі заплановано низку урочистих заходів за участі всіх учнів та педагогів школи.
На першому уроці було проведено Єдиний урок під гаслом «ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ». Для учнів 5-их класів вихованці 5Вкласу провели виховний захід, присвячений Соборності України. П’ятикласники серйозно підготувалися до свята, адже їхнім завданням було донести до гостей-слухачів важливість цього свята для сучасної України. Учні читали вірші, переглянули відеофільм, документальний фільм про 22 січня 1919року, слухали пісні. І гості, і самі виконавці були задоволені цим виховним заходом. А класний керівник 5В класу, учитель історії та правознавства, Руденко Ганна Михайлівна провела з п’ятикласниками цікаву вікторину.
Також сьогодні учні 9-11 класів були присутні на міському святі, присвяченому Дню Соборності України. Учасники цього свята послухали промову міського голови Рудих В.І., його заступника Аксьонову С.П.. Також на святі звучали українські пісні. Піснею усіх присутніх привітали учні 8Б класу нашої школи Кіріс Денис та Демура Ілля.
Свято закінчилося об’єднанням усіх присутніх у живий ланцюг, який символізує єдність України.
|